LOGO
» Główna » Kontakt   

BIURO ZARZĄDU


Sekretariat
ambereco@ambereco.pl

Joanna Kudyba
joanna@amber-eco.pl

Prezes Zarządu
Michał Gawroński

Mobile: +48 606 932 460


DZIAŁ HANDLOWY

DZIAŁ MARKETINGU

Rafał Wrześniak
Project Manager

rafal@amber-eco.pl

Katarzyna Łyp
Business Development Manager

 

Damian Kaleta
Specjalista ds. komunikacji

damian@amber-eco.pl


DZIAŁ EKOLOGII

BIURO OCHRONY ŚRODOWISKA - Śląsk

Ekologia
ekologia@amber-eco.pl

Mobile: +48 537 444 485

Ewelina Michalik
Office Manager
ewelina.michalik@amber-eco.pl

Agnieszka Skarwojska-Wszołek
Dział Obsługi Klienta
agnieszka@amber-eco.pl

Patrycja Wojsa
Referent ds. Ochrony Środowiska
patrycja@amber-eco.pl

 



DZIAŁ FINANSÓW


Joanna Basińska
Finance Manager

joanna.basinska@amber-eco.pl



DZIAŁ LOGISTYKI


Logistyka
logistyka@amber-eco.pl



Nasi partnerzy:
Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu Ekopak Kampania Ekon Orzeł Biały S.A. SARPI Dąbrowa Górnicza ROTA Group
Amber Eco sp. z o.o.
Siedziba
ul.Ceglana 4
PL 40-514 Katowice
NIP: 606 00 83 808
REGON: 634558257
KRS: 0000192128
tel. +48 537 444 485
fax. +48 61 29 70 161
e-mail: info@amber-eco.pl

recycling, ekologia, odpady, utylizacja, ekomarketing
design: Amber Eco sp. z o.o
Rzetelna firma Członek i Partner Merytoryczny Izby Gospodarczej Członek i Partner Merytoryczny Izby Gospodarczej